Arama Sonuçları
Polanya
Vize Bul
3. ADIM ZİYARET AMACINIZ
  ARA
  Başvuru Formu

  Başvuru formunun yazıcı çıktısını tükenmez kalemle doldurunuz.

  Form için tıklayınız.
  Ek Formlar
  Video
  Fotoğraf Ölçü Bilgileri
  Polanya - Ulusal D Vizesi-180 günlük Çalışma İzni

  Polonyada kayıtlı bir şirketin yasal olan bir şubesinde çalışan bir üyesinin 1 yıl içinde 180 günlük olarak çalışma izni vize başvurusunda sunması gereken ek belgeler: 

  Fotoğraflı, Latin harfleri ile doldurulmuş bir vize başvuru formu (Lehçe, İngilizce veya Türkçe). Reşit olmayanlar için imzalı vize başvuruları, ebeveyni veya yasal vasisi tarafından ibraz edilecektir. Bu, ebeveynlerin veya yasal vasinin pasaportuna kayıtlı olan reşit olmayanlar için ayrı bir vize başvurusunun yapılacağını ve ayrı bir vizenin verileceği ve oraya kaydedileceği anlamına gelmektedir. 

  Aşağıdaki gereklilikleri karşılayan iki (2) fotoğraf: Renkli, net odaklı, beyaz zemin üzerine, iyi kontrastlı, boyutlar: 3.5 x 4.5 cm, yüksek çözünürlük ile yüksek kaliteli fotoğraf kağıdına basılı, son altı ay içinde çekilmiş, başvuru sahibine benzeyen, başvuru sahibinin doğrudan kameraya baktığı, gözleri ve her iki taraftan omuzların üstünden başın üstüne kadar yüzü açık bir şekilde gösteren, yüz fotoğrafın %70/80’nini kaplayacak, kişi başörtüsüz olacak, ağzı kapalı halde doğrudan kameraya bakacak ve saçları yüzü kapatmayacaktır. Gözlük giyen kişiler için, fotoğraf aşağıdaki kriterleri karşılayacaktır: Gözlükler yamuk olmayacak, çerçeve gözün herhangi bir kısmını örtmeyecek, yansımalar mevcut olmayacak. 

  Bir pasaport ve ilk sayfasının kopyası. Pasaport imzalanmalı ve vize son geçerlilik tarihinden sonra en az üç ay daha geçerli olacaktır. Pasaport geçerlilik süresi 10 yılı aşmayacaktır. Pasaport, en az 2 boş sayfa içermelidir (vizeler için). Pasaportlar ek plastik veya deri klasörler olmadan kabul edilecektir. 

  Herhangi bir diğer uluslararası pasaport başvuruya eklenmelidir (aslı ve fotokopisi).

  Polonya’da planlanan konaklamanın amacını ve koşullarını teyit eden dokümanlar.

  Seyahat masraflarını karşılamaya yetecek kadar başvuru sahibinin mali kaynaklara sahip olduğunu gösteren belgeler: Son 3 aylık orjinal, ıslak imzalı ve kaşeli banka hesap özeti, imzalı seyahat çekleri, kredi kartları (kredi kart hesabının fonlara sahip olduğunu onaylayan bankadan bir yazı), son 6 ay boyunca pozisyon ve maaşı onaylayan bir çalışma belgesi, 13 Haziran 2003 Yabancılar Kanununa istinaden düzenlenmiş bir davet (orijinal ve fotokopi) (Voivodeship Dairesi tarafından onaylı) 

  Tüm AB ülkelerinde geçerli olan 30,000 Euro’luk sağlık sigortası (aslı ve fotokopisi), Tek girişli vizeye başvuruyor iseniz, poliçe tüm vize geçerlilik süresi tüm programlı konaklama süresi boyunca geçerli olacaktır. Çok girişli vize başvurusunda buluyor iseniz, poliçe ilk giriş tarihini kapsamalıdır.. 
   

  http://www.vfsglobal.com/poland/turkey/images/bullet_new.gif

  Yabancının şirketin yasal organı olarak girişini onaylayan Ulusal Mahkeme Sicilinden geçerli özet belge.

   

  VİZE TALEP FORMU